نمودار قیمت اتریوم بعد از ثبت قله تاریخی 2040 دلار، تا 1300 دلار سقوط کرد و حالا با حرکات نوسانی در یک کانال صعودی در حال نزدیک شدن به قله تاریخی جدید خود است.

همانطور که در تصویر مشاهده می کنید، نمودار قیمت ETH/USDT بعد از جهش و ریکاوری از سطح 1300 دلار در یک کانال صعودی قرار گرفته چندین بار به سقف و کف این کانال واکنش نشان داده است.

در حال حاضر نمودار قیمت از روی کف کانال جهش کرده و به نظر می رسد در حال حرکت به سمت قله تاریخی خود است. اگر نمودار قیمت بتواند میانگین متحرک نمایی 20 کندله (1830 دلار) و بعد از آن خط مقاومت 1870 دلار را رد کند، جهش تا قله تاریخی محتمل تر می شود.

تحلیل اتریوم

تحلیل اتریوم

از طرف دیگر اگر نمودار قیمت از روی مقاومت 1870 دلار به پایین برگردد، می توان انتظار شروع حرکت بی روند را داشت که خبر از تضعیف نیروی محرکه صعودی است.

حال اگر نمودار قیمت بعد از برخورد با EMA20 به پایین برگردد و بعد به زیر میانگین متحرک 20 روزه (1715 دلار) کشیده شود، تست دوباره سطح حمایت 1450 و بعد 1300 دلار در دستور کار قرار خواهد گرفت.

شاخص قدرت نسبی (RSI) در سطح 43 درصدی قرار گرفته و همانطور که مشاهده می کنید در حال برگشت از روی سطح حمایت 42 درصدی است. این یعنی احتمال برگشت و حرکت به سمت قله تاریخی 2040 دلار بیشتر است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست